K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies


Energometr

Porovnejte s ostatními své výdaje
za energii a ušetřete!

Jsou vaše platby přiměřené spotřebě?
Kolik platí za energie ostatní?
Jak můžete své výdaje za energie optimalizovat?

Chci porovnat výdaje

Co je Energometr?

Díky webové aplikaci E.ON Energometr můžete snadno zjistit, jak jste na tom se spotřebou energií. Kromě porovnání výdajů dostanete také několik tipů, jak byste na své spotřebě energií mohli zapracovat.

Abychom vaše srovnání dle vámi zadaných parametrů mohli podložit dostatečných vzorkem nejpodobnějších již proběhlých srovnání, neustále databázi zpřesňujeme. V naší databázi máme v současné době na 15 tisíc již proběhlých srovnání a databázi pravidelně doplňujeme.

Co po vyplnění Energometru zjistíte?

 

1.

Jak si stojíte oproti ostatním

Na barevné škále aplikace orientačně znázorní, kde se pohybují vaše roční výdaje za energie v porovnání s domácnostmi podobnými té vaší. Uvádíme vždy nejvyšší, nejnižší a průměrné výdaje ve skupině.

2.

Na co konkrétně energie vydáváte

Aplikace vám orientačně zobrazí, kolik peněz v průměru vydáte na vytápění, na ohřev vody, na vaření a na ostatní spotřebiče včetně osvětlení.

 

3.

Jak snížit spotřebu

Kromě porovnání s ostatními vám Energometr poradí řadu užitečných tipů, jak byste mohli na spotřebě elektřiny a plynu ušetřit

 

Další tipy zaměřené na úspory ve vaší domácnosti získáte na https://www.eon.cz/radce/uspora-energie. 

image

      Odpovědi dostanete snadno a rychle,
   ve třech jednoduchých krocích